در حال بارگزاری ...
نمایش صفحه 1 از 1
مرتب سازی بر اساس
جستجوی پیشرفته
مرتب سازی بر اساس:
  • موقعیت
  • نام : الف تا ی
  • نام : ی تا الف
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
  • زمان ایجاد
  • پرفروش‌ترین
  • پربازدید‌ترین
جستجوی پیشرفته
نظارت گستر ایمن ( رستر )

نظارت گستر ایمن ( رستر )

شرکت دوربین مدار بسته رستر

شرکت دوربین مدار بسته رستر RASTER با بیش از ده سال سابقه، درسال ۲۰۰۰ تحت لیسانس انگلستان تاسیس و تولیدات خود را در چین شروع کرد. این شرکت تولید کننده سیستمهای نظارت تصویری اعم از دوربین های مداربسته ، DVR ، NVR ، دستگاه های هیبرید و تکنولوژی های جدید است. نظارت گستر ایمن نمایندگی این برند پر طرفدار در ایران است.

شرکت رستر تولیدکننده تجهیزات امنیتی دوربین مدار بسته (CCTV) است که در سال ۲۰۰۳ تاسیس شد و در منطقه شن ژن تحت لیسانس انگلستان قرار دارد. کیفیت، حس رقابت و نوآوری واژگانی هستند که با رستر-انگلستان به واقعیت پیوستند.
 
 
 
با توجه به نیازهای بازار و حفظ رابطه برد-برد به عنوان دستوالعمل، شرکت رستر به طور مداوم توجه خود را به گسترش و پیشرفت بازار، گسترش مشتریان آن سوی دریاها، افزایش اعتبار برند و شهرت خود، اختصاص داده است. با ارائه محصولات، خدمات و انگیزه بهتر، شرکت رستر-انگلستان و شرکای ما با یکدیگر رشد کرده و قدرتمند تر خواهند شد.
بازار درحال رشد یکی از مزیت ها شرکت رستر انگلستان به عنوان استراتژی برای دنبال کردن آن و تولید محصولات باکیفیت است.
روش دیگر برای ایفای بهترین نقش در بازار این است که رضایت مشتریمانمان را جلب کرده و به نیازهای آن ها توجه کنیم. بنابراین در شرکت رستر تکنولوژی به مشتریان خدمات ارائه خواهد داد.
استراتژی دیگری که توسط شرکت رستر دنبال می شود توسعه مشتریان آن سوی دریا، و افزایش اعبار برند و شهرت است. از دیگر برند های مطرح در زمینه تولید دزدگیر منزل و دوربین مداربسته می توان به شرکت های هایک ویژن، داهوا، های لوک، ایمو و… نیز اشاره نمود.


 
دوربین مدار بسته رستر


داشتن بیش از ده سال تجربه در تولید و توزیع محصولات دوربین مدار بسته(CCTV) و شبکه وسیع از روابط مستحم، ما را به شرکتی پیشرفته برای تحقق درخواست های مشتریان در سراسر دنیا بلد کرده است. به علاوه استفاده از مدیریت ، مهندسین، فروشندگان و کارمندان حرفه ای در کنار محصولات با کیفیت مهمترین مزایای شرکت رستر انگلستان هستند.
با به کاربردن تیزهوشی قابل توجه تجاری در اصول شرکت، رستر-انگلستان موفق به توسعه روش تجارت بر اساس کاربرد تکنیک های غربی مدیریت و قوانین اقتصادی شکل گرفته توسط رسوم محلی، شرایط و نیازهای پرسنل محلی شد.

با به کاربردن این فرمول موفق، شرکت رستر-انگلستان به شکل مداوم رشد کرده و فعالیت های تجارتی خود را به شکل بین الملل گسترش داده است.
امروزه رستر یکی از تولیدکنندگان مطرح در زمینه نظارت و امینت با تکنولوژی و تعداد قابل توجه می¬باشد. محصولات ما با اعتبار زیاد در سطح بین المللی فروخته می¬شوند و در بسیاری از زمینه ها مانند بانکداری، امنیت عمومی و منابع انرژی، ساختمان هوشمند و نقل و انتقال هوشمند به شکل گسترده ای استفاده می شوند.

دپارتمان تحقیق و توسعه(R&D) برای شرکت ما به منظور نواوری و برداشتن گام های درست ضروری است. شرکت رستر انگلستان تحقیقات در زمینه نوآوری تکنولوژی و اجرای برنامه های کاربردی ساختاری تعبیه شده، کدگذاری/کد شکنی ویدیو و صدا و پروتکل شبکه را دنبال می کند. همه این ها ما را در جایگاه برتر در صنایع قرار می دهد و عملکرد عالی محصولات ما را تظمین می کند.

بستن
خانه
دسته ها
جستجو
0 سبد
پروفایل
بیشتر
تماس
دسته بندی ها
محصولات
تخفیفات ویژه بهار