در حال بارگزاری ...
نمایش صفحه 1 از 0
کالایی یافت نشد.
جستجو برای عبارت مورد نظر با هیچ کالایی هم‌خوانی نداشت.

تلاش کنید:

  • از عبارت‌های متداول‌تر استفاده کنید.
  • املای عبارت وارد شده را بررسی کنید.
جستجوی پیشرفته
تیپلینک (TP-link)

تیپلینک (TP-link)

شرکت TP-link

TP-Link که در سال 1996 تأسیس شد، یک ارائه دهنده جهانی دستگاه های شبکه و لوازم جانبی قابل اعتماد است که در تمام جنبه های زندگی روزمره دخیل هستند. ما ده سال متوالی به عنوان ارائه دهنده شماره 1 دستگاه های WiFi رتبه بندی شده ایم. TP-Link خدمات شبکه ای را به اپراتورهای مخابراتی، شرکت ها و مصرف کنندگان در بیش از 170 کشور ارائه کرده است.

Aginet زیر نام تجاری TP-Link است که به پشتیبانی از ارائه دهندگان خدمات اینترنتی (ISP) اختصاص یافته است. متعهد به ارائه محصولات انعطاف پذیر، راه حل های چابک و عملی و خدمات غیرقابل مقایسه است. Aginet بهترین نسبت هزینه-عملکرد را با طیف گسترده ای از محصولات با درجه حامل برای اتصال پهنای باند پرسرعت و پوشش وای فای خانگی ارائه می دهد. راه حل TAUC (TP-Link Aginet Unified Cloud) عرضه، استقرار و مدیریت از راه دور خدمات و شبکه ها را برای ISPها تسهیل می کند.

شبکه خدمات پس از فروش ما بیش از 100 کشور/منطقه را پوشش می دهد که قابلیت خدمات فنی سریع و راحت را تضمین می کند.

بر اساس تجربه تحقیق و توسعه مستقل TP-Link بیش از 25 سال، Aginet به طور مداوم در حال بهبود است تا ارزش و چابکی بیشتری برای همه ارائه دهندگان خدمات ایجاد کند.

 

Aginet از تعهد TP-Link برای ارائه یک راه حل شبکه بسیار چابک به ارائه دهندگان خدمات برای مطابقت با بازارهای همیشه در حال تغییر آنها ناشی می شود. این نماد ضرورت یک سیستم جامع است که بر اعتماد و همکاری انعطاف پذیر متکی است. تجسم مستقیم و تاثیرگذار لوگو بر سه مفهوم اصلی Aginet تاکید می کند: حرفه ای بودن، چابکی و قابلیت اطمینان. ما معتقدیم که Aginet و Provider با هم ترکیب می شوند تا شماره 1 باشند.

بستن
خانه
دسته ها
جستجو
0 سبد
پروفایل
بیشتر
تماس
دسته بندی ها
محصولات
تخفیفات ویژه بهار