دتکتور های اعلام حریق

دتکتور های اعلام حریق

جالب است بدانیم دتکتورهای دود اعلام حریق با دتکتور های دود دزدگیر متفاوت هستند نه از نظر کارایی بلکه از نظر اینکه نمیتوان جای یکدیگر از آنها بهره برد . از نظر کاریی تمامی این دتکتورها یک کار مشخص را انجام میدهند وظیفه اصلی آنها این است که به محض تشخیص دود این تشخیص را به دزدگیرهایی که قابلیت اتصال دارند انتقال داده ودزدگیر تحریک شده و این هشدار را با تماس و پیامک به مدیران خود انتقال میدهد .

باید توجه داشت که گاهی از سنسور های ترکیبی یاد میشود که این سنسور ها علاوه حساس بودن نسبت به دود نسبت به حرارت نیز حساس میباشد و تمامی مدل های این سنسورها را معرفی میکنیم.

نمایش به عنوان گرید فهرست
مرتب‌ سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

سنسور دود بی سیم فایروال

103001005
سنسور دود بی سیم فایروال قابلیت متصل شدن به تمامی پنل های دزدگیر اماکن فایروال و دیگر پنل های دزدگیر اماکن دارای باند فرکانس کاری 315 مگا هرتز را دارا می باشد . این سنسور دود سیمی مجزا از سیستم اعلان حریق منازل عمل میکند. و حتی میتواند به صورت مجزا از سیستم دزدگیر اماکن به صورت 24 ساعته فعال بوده و مستقل عمل کند.
510,000 تومان 340,000 تومان

سنسور دود سیمی ترکیبی اسمارت مدل SD-200

دود سیمی اسمارت مدل SD200 ترکیبی (دود وحرارت) ، این سنسور مناسب برای تمامی پنل هایی که دارای زون سیمی هستند می باشد .
350,000 تومان 220,000 تومان

سنسور دود سیمی فایروال

سنسور دود سیمی فایروال قابلیت متصل شدن به تمامی پنل های دزدگیراماکن فایروال را دارا می باشد . این سنسور دود سیمی دزدگیراماکن مجزا از سیستم اعلان حریق منازل عمل میکند و حتی میتواند به صورت مجزا از سیستم دزدگیر اماکن به صورت 24 ساعته فعال بوده و مستقل عمل کند.
385,000 تومان 330,000 تومان