مگنت بی سیم پرتوآذرخش

از جمله محصولات با کیفیت و مطمئن شرکت پرتو آذرخش میتوان به مگنت بی سیم پرتوآذرخش اشاره نمود . مگنت وایرلس یا مگنت لادری بی سیم پرتوآذرخش با قدرت فرکانس بالا و مناسب برای تمامی مدل های دزدگیر پرتوآذرخش.
کد محصول: 103001003001
قیمت قبلی: 290,000 تومان
220,000 تومان

مگنت بیسیم پرتوآذرخش

مگنت بی سیم پرتوآذرخش:  مناسب برای تمامی مدل های دزدگیر اماکن پرتوآذرخش .

این مگنت بیسیم با قدرت فرکانس بالا میتواند در تمامی محل های مسکونی تجاری و کارخانه های تولیدی به کار گرفته شود چرا که به هنگام متصل شدن این مگنت به پنل دزدگیر اماکن پرتوآذرخش مدل smart zx a plus در فضای باز میتواند بُردی به متراژ 150 متر داشته باشد.

با نصب این مگنت بیسیم در کنار پنل دزدگیر امکن پرتوآذرخش از یک سیستم دزدگیراماکن قوی بهرمند شوید.

معرفی کلی :

دزدگیر اماکن پرتوآدرخش  دارای تمامی لوازم جانبی متعلق به خود این شرکت است ، مگنت بی سیم پرتو آدرخش یکی از سنسورهای جانبی و حیاتی متعلق به دزدگیر اماکن پرتوآذرخش  می باشد. استفاده از مگنت بی سیم پرتوآذرخش در جهت پشتیبانی از باقی سنسورها و لوازم جانبی مربوط به دزدگیر اماکن پرتوآذرخش می باشد.اصل استفاده از مگنت های بی سیم پرتوآذرخش در درب ها و پنجره ها خواهد بود بدین صورت که با نصب مگنت بی سیم پرتوآذرخش در روی درب ها و پنجره ها به محض باز شدن آن ها مگنت بی سیم پرتوآذرخش تحریک شده و آژیر دزدگیر اماکن پرتوآذرخش را به صدا در می آورد . از دیگر نکات مثبت مگنت بی سیم پرتوآذرخش نصب آسان آن می باشد و چون نیاز به سیم کشی ندارد دیزاین منزل و محل کار شما را از داکت کشی و سیم کشی مصون می دارد.  از دیگر ویژگی های مثبت مگنت های بی سیم پرتوآذرخش استفاده ار دو چراغ هشدار می باشد که یک چراغ در مواقع تحریک مگنت بی سیم پرتوآذرخش روشن خواهد شد و چراغ دیگر مربوط به باتری سنسور مگنت بی سیم پرتو آذرخش می باشد ، که درحال عادی خاموش بوده و با خالی شدن باتری این چراغ نیز به هنگام تحریک روشن خواهد شد.

مگنت بی سیم پرتوآذرخش  یکی از تجهیزات جانبی اما بسیار مهم دزدگیر اماکن پرتوآذرخش میباشد. مگنت بی سیم پرتوآذرخش برای درب ها بهره میگیرند.در حقیقت با مگنت بی سیم پرتوآذرخش  شما میتوانید درب را مجهز به سیستم هشدار نمایید.این بدان معنا است که به محض باز شدن درب در حالت فعال دزدگیر ، هشدار دستگاه تحریک شده و صدای آژیر پخش میشود.یکی از ویژگی های مهم مگنت بی سیم پرتو آذرخش درصد خطای پایین آن میباشد.البته اکثر محصولات پرتوآذرخش درصد خطای پایینی دارند که همین امر سبب شده تا محصولات با کیفیتی عرضه نمایند.مگنت بی سیم پرتو آذرخش با استفاده از باطری 23آمپربرق خود را تامین میکند و با بهره گیری از تکنولوژی بی سیم ،فرکانس هشدار را به دستگاه مرکزی ارسال می کند.

نحوه کار مگنت بی سیم پرتوآذرخش :

مگنت بی سیم پرتوآذرخش به صورت آهن ربایی عمل می نماید.به عبارت دیگر باید توضیح داد که مگنت بی سیم پرتوآذرخش از دوقسمت اصلی تشکیل شده است.قسمت اول برد مگنت بی سیم پرتو آذرخش ؛ قسمت دوم آهن ربای مگنت بی سیم پرتوآذرخش.

طریقه نصب مگنت بی سیم  پرتوآذرخش :

پس از نصب صحیح مگنت بی سیم پرتوآذرخش  بر روی محل مورد نظر ، به محض اینکه فاصله ایی حداکثر 3 سانتی متری بین برد و آهن ربا قرار گیرد فرکانس هشدار به دستگاه ارسال میشود و دستگاه شروع به آژیر کشیدن میکند.

مشخصات مگنت بی سیم پرتوآذرخش:

1-دارای آنتن بیرونی جهت افزایش برد

2-فرکانس عملکرد 315 مگاهرتزهاپینگ

3-برد بالا

4-عمرباطری از 1 ماه تا 1 سال (وابسته به میزان تحریک و نوع و کیفیت باطری)

5-حساسیت حداکثر 3 سانتی متری

6-امکان تنظیم جامپرها(آدرس پذیر)

مشخصات محصولات
نام ویژگیمقدار ویژگی
ابعاد8x5x1.7
جنس بدنهپلاستیک
وزن100gr >
ولتاژ ورودی12v DC
رطوبت% 60 - 0
دما80 ~ 25-
پایه نگهدارندهدارد
محافظ در برابر امواجدارد
مقاوم در برابر آباست
محل نصبفضای بیرونی و داخلی
اتصالات بی سیمWireless
هشدار در کاهش باطریروشن شدن چراغ دوم
مدل پشتیبانی از باطری12v 23a
مدت زمان کارکرد باتریبه ازای تحریک تا 6 ماه تقریبی
انتن خارجی وایرلس برای زون های وایرلسدارد
نوع منبع تغذیهباطری
طول برد ریموت (متراژ بٌرد)100 ~ 50 متر